Co oznacza ostra biegunka przy bólu kolan?

Witam mam 22 lata i od 3 tygodni przyjmuje antybiotyk Proxacin 500 pomaga czuje się lepiej ale meczy mnie bol stawów:/ w nocy obudził mnie okropny nie do zniesienia ból obu kolan! I do tego ostra biegunka Odłożyć antybiotyk na bok czy co robić Pomocy.!

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się do lekarza prowadzącego. Jeśli stwierdzi on biegunkę poantybiotykową to lek trzeba będzie odstawić, a dalsze leczenie zależeć będzie od choroby podstawowej.