Co oznacza ostry ból brzucha po stosunku?

Witam. Mam 27 lat. Mój problem tkwi w tym ze ostatnio po stosunku odczuwalna bardzo ostry bol podbrzusza był tak silny ze aż się przerazilam. Na drugi dzień bol się utrzymywał ale był o wiele lagodniejszy ze mogłam normalnie funkcjonować. Następnego dnia czyli 2dni po stosunku zaczęłam bardzo mocno krwawic czas do miesiączki planowany był 10dni później. Cykl mam co 28dni okres przeważnie mało bolesny i nie mam obfitych misiaczek. Teraz mam plamienie. Dodam że chyba już w tym roku brałam z 4 a5 razy antybiotyki przeciwbakteryjne bo ciągle mam nawrót infekcji. Teraz nie dość że czuje osłabiony organizm czasem jakby stan pod gorączkowy to zauważyłam również dużo zmian które nie wiem czy mają coś wspólnego czy to tak calkiem przypadkiem. Wysyp krosty na czole okolic nosa policzków, łupież którego nigdy nie miałam miejscami strasznie przesuszona skórę i gęsta lepka sline a nawet kilka razy brzeczalo mi w uchu. Nie wiem czy to powoduje rozdrażnienie u mnie ale jestem bardziej podatna na płacz. Co mam zrobić jakie badania wykonać tak aby zno2 nie dostać jakiś tabletek które pomagają na krótko. A co z moim partnerem? Jesteśmy ze sobą od 6 lat skoro ja się lecze czy on też nie powinnien??

Konieczne jest diagnozowanie przyczyn opisanych przez Panią dolegliwości, celowe jest badanie EEG oraz NMR głowy + angio