Co oznacza palący ból głowy?

Witam. Od jakiegoś czasu boli mnie głowa jest to uczucie palenia na dodatek szumi mi w uszach. Do tego mam nieregularny puls skacze mi do 110 nawet w spoczynku. Nie wiem czy ro może być od nerwicy? Gdzie powinnam.się udać czy neurolog by mi pomógł. Nie mogę normalnie funkcjonować. Bardzo się boję że to może być coś poważnego

Szanowna Pani,
wskazana jest szczegółowa diagnostyka; neurologiczna, kardiologiczna, jeśli zostaną wykluczone choroby somatyczna, objawy mogą być spowodowane czynnikiem psychicznym, w związku z tym zalecana jest konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego.
Pozdrawiam serdecznie