Co oznacza pęcherzyk w obrębie piersi?

Witam, kilka tygodni temu zauwazylam w obrębie lewej piersi pęcherzyka ktory nie boli ani nic byl maly wygladal jak taki pecherzyk gdy nas buty obgryzą byl taki w kolorze skory. Po pewnym czasie sam znikl ale pozniej w to samo miejsce pojawil sie nowy wygladal tak samo ale teraz przeksztalcil sie w pecherzyk ktory wygląda jak by była pod nim krew

Proponuję zmianę pokazać lekarzowi rodzinnemu lub ginekologowi. trudno powiedzieć, może to jakaś zmiana przymieszkowa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.