Co oznacza pękanie i krwawienie skóry?

Dzień dobry, proszę o ocenę co to jest za dolegliwość. Byłem u dwóch dermatologów i za każdym razem otrzymałem informację, że jest to alergia, a od czego nie wiadomo i skąd ma to lekarz wiedzieć, nawet jak pójdę do alergologa to szkoda czasu, bo alergenów może być masa. Otrzymałem informację aby samemu wykluczać prawdopodobieństwa. Otrzymałem najpierw maści na grzybicę by to wykluczyć, co nie dało skutku oraz ze steroidami (jeśli się pomyliłem to proszę mnie poprawić) Postaram się dodać zdjęcie to będzie widać, ale opiszę problem. Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale kiedyś na mrozie zmarzły mi mocno dłonie od wierzchnej strony, co spowodowało spękania i krew. Potem wielokrotnie mi już od jakiś czynników pękała samoistnie tam skóra, od czasu do czasu. Ale od paru miesięcy zaczęły się: - swędzenie po bokach palca zazwyczaj wskazującego i małe żołte bąble jakby z surowicą, zawsze bardzo swędzące i pękające powodujące blizny - to samo co powyżej na zgięciach rąk tam gdzie pobiera się krew - ostatnio na pachwinie Lekarz wykluczył mi grzybicę i swierzb. Bardzo proszę o opinie co to jest, bo dwoje lekarzy jak na razie mnie po prostu zażenowało tymi odpowiedziami i już nie wiem gdzie się udać.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze należy udać się ponownie do dermatologa być może pobranie wycinku skory da odpowiedzieć