Co oznacza pieczenie i drętwienie uda po artroskopii stawu skokowego prawego?

Witam jestem po artroskopii stawu skokowego prawego zabieg mialem w czwartek. Po zejscu znieczulenia w kregoslup pozostalo mi drętwienie jednej strony uda. Pojawilo sie pieczenie. Skad mogly sie wziasc takie objawy i jak dlugo moga trwac.

Takie objawy mogą pochodzić z ucisku nerwu skórnego-bocznego uda Mogło do tego dojść przez zastosowany zacisk na udzie lub pozycję ciała. Powinno przejść w ciągu kilku tygodni.