Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza pieczenie i krwawienie podczas oddawania moczu po zażyciu tabletki antykoncepcyjnej awaryjnej?

Witam! Kochałam się z chłopakiem jednak niefortunnie zawiodło zabezpieczenie. Pare godizn po wzięłam tabletkę ,,po” wypisana przez lekarza. 3/4 dni po przy oddawaniu moczu czułam pieczenie i lekkie plamienie krwi przy wybieraniu. Co to może być?
KOBIETA, 28 LAT 9 miesięcy temu

Wstyd nie zapytać - ciąża bez opryszczki

Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania

Prawdopodobnie objawy są spowodowane infekcją. Sugeruję wizytę u ginekologa, który Panią zbada i zleci leczenie. Pozdrawiam!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy