Co oznacza pieczenie po cesarce?

Jestem w czwartej dobie po CC dzisiaj za szybko wstałam poczułam w brzuchu w obrębie 10 cm pieczenie jak by mi tam wszystko pękało. Teraz w tym miejscu lekko napuchlo i czuję lekkie pieczenie. Czy to powód do niepokoju ?

Lek. Michał Lenard

Sugeruję się oszczędzać i uważać na ranę. Jeżeli obecne objawy nie ustąpią w ciągu dwóch dni, lub się nasilą, to ranę powinien ocenić lekarz. Pozdrawiam!