Co oznacza pieczenie pochwy przy zakażeniu?

Witam, mam pytanie czy bakterie Morganella morganii u partnera(15 000 CFU/ml w moczu i 3000 w nasieniu) mogą powodować u mnie straszne pieczenie, kłucie pochwy w czasie stosunku po nawet już kilkunastu sekundach? Uczucie jakby ktoś wlewał we mnie żrący kwas, ból prawie nie do zniesienia. Później męczy przez kilka dni. Dodam, że u mnie posiew moczu, pochwy, usg jest ok [wszystko po kilka razy], brałam już wiele globulek i antybiotyków o szerokim spektrum działania i nic. Współżyjemy od ok 2 lat, problem od pół roku,w prezerwatywie jest w miarę dobrze. Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Raczej nie, może mieć to związek z bardzo wrażliwą pochwą - uszkodzenia mechaniczne? otarcia? Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.