Co oznacza pieczenie podczas oddawania moczu przy cewniku JJ?

Witam serdecznie dokładnie tydzień temu założony miałam cewnik JJ w lewej nerce . Od zabiegu mocz oddaje z wielkim piekącym bólem i silnymi parciami . Bardzo dużo pije , samej wody 3l. dziennie plus inne płyny ok. 5 litrów. Antybiotyk ostatnia tabletka plus diclobelduo - niewiele pomogą . Planowane wyjęcie cewnika 16 stycznia , czy to norma bo nie wiem czy wytrzymam do tego czasu? !?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna pilna u lekarza najlepiej wykonujacego zabieg / urologa/ bądź lekarza SOR?IP