Co oznacza pieczenie w klatce piersiowej po spożyciu alkoholu?

Witam mam 18 lat i mam mały problem. Gdy jestem na imprezie to zdarzy mi sie wypic troche, nie duzo ale jednak, zawsze bylo ok ale 2 razy mialem tak ze po wypiciu powiedzmy 3 kieliszków zaczelo mnie cos bolec w klatce piersiowej, zawsze pomagalo wysikanie sie, boje sie pic wiecej, czy to cos powaznego?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowa diagnostykę