Co oznacza pieczenie w nadbrzuszu i uczucie pełności?

Witam mam problem z żołądkiem od dłuższego czasu mam dolegliwości przewlekłe mam też nerwice. Moje objawy to wzdete nadbrzusze pieczenie w nadbrzuszu odbijania zgaga mdłości odruchy wymiotne zwłaszcza rano czasami czuje zjedzony pokarm aż w gardle. Nie mogę jeść pomidorów ogórków gruntowych cebuli bo jogurtu owocowego bo to nasila uczucie pelnosci i te dolegliwości. Od paru dni znów mam pieczenia w nadbrzuszu ale gdy zjadłam loda to się zaczęły mdłości nadety żołądek i klucie w nim. Co jest??

Witam Panią
Warto skonsultować problem z gastrologiem.
Przede wszystkim jednak należy wyleczyć nerwicę.
Objawy, które Pani opisuje często towarzyszą zaburzeniom
nerwicowym
Nieleczona nerwica prowadzi do pogarszania się stanu
zdrowia psychicznego i fizycznego.
Żeby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła problemu
i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych oraz ich konsekwencjami,
dzięki czemu odzyska Pani spokój i równowagę wewnętrzną.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Zalecam by udać się do lekarza - internisty lub gastrologa. Po wykluczeniu chorób typowo morfologicznych takich jak: np. wrzody, reflux itd. Lub równolegle z ich leczeniem warto udać się do psychoterapeuty i poddać terapii psychologicznej ponieważ te choroby często mają związek z emocjami. Szczególnie zbyt nasilonym lękiem lub tłumioną złością. Są to tak zwane choroby psychosomatyczne. Wsparcie leczenia gastrologicznego psychoterapią przyspiesza zdrowienie i zapobiega nawrotom. Pozdrawiam najserdeczniej. Magdalena Bąk. http://psychoterapeutka.net.pl/