Co oznacza piekący ból w łopatce i co powinna zrobić osoba?

Od kilku dni dokucza mi potworny, piekący i przeszywający ból w łopatce,uciska i piecze itp.przez dłuższą chwilę po czym puszcza po moim uciśnięciu tego miejsca.Co to jest i jak się tego pozbyć? Pracuję w supermarkecie,nie mało się też nadźwigam.Na chorobowe nie chcę iść bo niedawno z niego wróciłam do pracy przez ospę.Co robić w tej sytuacji? Proszę o pomoc.Pozdrawiam i dziękuję.

Czasami w tej okolicy dolegliwości manifestują chorobę pęcherzyka żółciowego, trzeba wykonać USG jamy brzusznej. Ale zachęcam Panią do wizyty u lekarza rodzinnego, który zbada Panią, zbierze pełny wywiad lekarski i ustali dalsze postępowanie,