Co oznacza pisk w uszach?

Dzień dobry. Wróciłem z wakacji gdzie podróżowałem samolotem. Po dwóch dniach od wyładowania zaczęło mi piszczeć w lewym uchu. Teraz jak by pisk ustał ale mam za to wrażenie jak by delikatnie w środku głęboko to ucho było przytkane. Nie jest to tak jak bym sobie wsadził palec ale bardziej jak by uczucie przytkania w środku. Byłem u Laryngologa który po wsadzeniu z jednej i drugiej strony przedmiotu do uszu nie stwierdził nic niepokojącego. Czy możliwe, ze mam np zapalenie trąbki słuchowej i lekarz tego nie zobaczył? Czy od razu widać takie dolegliwości? Badanie polegało jedynie na przepłukaniu uszu oraz zajrzeniu w nie. Nic poza tym. Czy możliwe, że zapalenie trąbki nie wyszło przy takim badaniu?

Należy zrobić badanie subiektywne i obiektywne słuchu i wszystko będzie jasne. To abecadło normalnego laryngologa . Trąbka słuchowa nie jest widoczna w takim badaniu i przy płukaniu ucha. Nie chodź już więcej do niego.