Co oznacza plama na ręce u niemowlaka?

Witam moj 10 miesieczny syn ma od paru dni taka blado rozowa plamke na raczce na przedramieniu co to moze byc. Dodam ze karmiony jest piersia.

Co to może być określi pediatra lub dermatolog dziecięcy , do którego uda się Pani z dzieckiem na konsultację. Niestety nie widząc zmiany na skórze nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie co to może być za zmiana na skórze i jak ją leczyć.