Co oznacza plamienie brązowe po zakończeniu miesiączki?

Witam.Chcialam zapytać co może oznaczać plamienie brązowe po miesiączce ktore trwa do owulacji i ostatnio zauważylam też takie jeden dzień przed miesiączką.Wizytę mam dopiero za kilka tygodni a bardzo mnie to nurtuje.Dodam że dlugość cyklu trwa od 25 do 28 dni i od lat mam dość obfite miesiączki zwlaszcza w drugim i trzecim dniu .Okres mam 5 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

opis może wskazywać na zaburzenia hormonalne. proponuję zgłosić się do lekarza ginekologa/endokrynologa.