Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 4 8 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza plamienie podczas stosowania tabletek przy PCOS?

Dzień dobry, na wstępie powiem że choruję na Hashimoto i mam podejrzenie PCOS, jednak nie stwierdzono żadnych cyst ani torbieli, wyniki estradiolu i progesteronu miałam bardzo niskie, do tego doszedł problem z zajściem w ciąże. Ginekolog zabronowała 3 miesięczne leczenie pigułkami aby "rozruszać jajniki". Zaczęłam przyjmować asubtelę - pierwsza tabletka pierwszego dnia cyklu, na początku okres właściwie zanikł - było tylko słabe plamienie, w tej chwili jestem na 16 tabletce i cały czas krwawię (bez przerwy) - od kilku dni bardzo intensywnie wraz ze skrzepami. Nie wiem czy jest to okres adaptacyjny organizmu, krwi jest naprawdę sporo i nie wiem czy powinnam w tej sytuacji odstawić tabletki, termin wizyty u ginekologa to 2 kwiecień. Proszę o poradę bo nie chcę zrobić sobie krzywdy.
KOBIETA, 33 LAT 8 miesięcy temu

Poród w wodzie

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

Niestety plamienia czy nawet krwawienia mogą się pojawiać podczas terapii hormonalnej.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy