Co oznacza plamienie w środku cyklu?

Witam Serdecznie Obecnie mam 25 lat, okres dostałam w wieku 14 lat. Nie zarzywam leków antykoncepcyjnych ani nie współżyje. Moje miesiączkowanie jest regularne, umiarkowanie bolesne. Czasami bezbolesne. Wyniki badań krwi mam prawidłowe czuje się dobrze oraz nie mam żadnych niepożądanych objawów. Raz zauważyłam drobne ślady żywo czerwonej krwi na papierze w samym środku cyklu i bardzo sie przestraszyłam. Wszystko póżniej ustało pare lat temu miałam coś podobnego rownież po środku cyklu. Bardzo

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej było to krwawienie związane z jajeczkowaniem.
Pozdrawiam