Co oznacza plamka na tęczówce przy brązowych oczach?

Witam, mam pytanie, co oznacza plamka na tęczówce oka przy brązowych oczach' mam to juz bardzo długo. I jakoś. Teraz częściej o tym myślę.

Brązowe oczy z plamkami barwnikowymi to nic złego.Jeśli jakaś plamka jest większa lub zmienia kształt, kolor,to należy ją obserwować u swojego okulisty co 6 m-cy, najlepiej sfotografować. Bez nerwów. Pozdrawiam