Co oznacza płyn w zatoce Douglasa na USG?

Witam, Byłam dwa dni po owulacji na usg sprawdzić czy była. i był płyn w zatoce douglusa i wokół jajnika. Strasznie sie zestresowałam ze wokoł jajnika jest ale lekarz mnie uspokoil ze tak może być czy to prawda? bo strasznie sie tym denerwuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Oczywiście zależy od tego ile tego płynu było, proponuje kierować sie zaleceniami lekarza badajacego.