Co oznacza płynna konsystencja kału?

Witam. Proszę o pomoc. Kobieta 18 lat. Od jakiegoś czasu zauważyłam że mój kał jest płynny i znajdują się w nim resztki jedzenia, czasami nawet jest zielony(nie jadlam zadnych zielonych warzyw) Dodam że utrzymuje się to od jakiś kilku dni. Częściej niż zwykle jestem zmęczona i słaba. Co może być powodem takiego a nie innego stolca ?

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka dieta? Jak często posiłki? Może oznaczać zaburzenia trawienia wchłaniania . Proponuje udac się do lekarza rodzinnego