Co oznacza płynna wydzielina z pochwy?

Witam, mam 17 lat i od paru dni niepokoi mnie dziwna wydzielina z mojej macicy. Jest ona bardzo płynna (woda) i czasami pojawia się z grudkami, towarzyszy temu swędzenie, ból piersi - choć to może być spowodowane zbliżającym się okresem. Co to może oznaczać? Bardzo proszę o odpowiedź.
17 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Wydzielina z grudkami jest charakterystyczna grzybicy pochwy. Świąd jest dodatkowym argumentem za tym czynnikiem infekcyjnym. Zwykle jednak upławy są koloru białego. Nie zmienia to jednak faktu, że niezbędna jest wizyta u lekarza, który w trakcie badania ustali przyczynę Pani objawów i zleci Pani odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.