Co oznacza płytki oddech?

witam chcialem sie z wami podzielic moimi przykrymi dolegliwosciami ktore towarzysza mi od 1 roku moj stan zdrowia bardzo utrudnia mi codzienne funkcjonowanie i callkowicie wszystko przede wszystkim mamn tak -Ciezko mi sie odchycha co jakis czas -Plytki oddech tez co jakis czas -zmeczenie krece sie w nocy z boku na bok i nie moge zasnac -Czasami brak apetytu -Mdlosci i biegunka Boje sie ze to cos powaznego

Lek. Paweł Szadkowski

Pani dolegliwości nie są charakterystyczne i wymagają poszerzenia wywiadu oraz badania fizykalnego i ew. badań dodatkowych. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania i ukierunkowania dalszej diagnostyki.