Co oznacza płytszy oddech po zakrztuszeniu się wodą?

wczoraj zakrztusiłam się wodą, trudno mi było to odkaszlnąć, położyłam się jednak spać, bo miałam uczucie, że jest już dobrze, ale na drugi dzień poczułam jakbym była zatkana, mój oddech stał się słabszy, płytszy, co robić proszę o szybką odpowiedź.

Lek. Michał Lenard

Pani objawy nie wyglądają na groźne i powinny ustąpić samoistnie. Jeżeli tak się nie stanie, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!