Co oznacza pobolewanie brzucha w 9 tygodniu ciąży?

Jestem w 9 tc. Od godziny czuje pobolewabie brzucha, jestem przeziebiona. Niedawno zauwazylam napięcie przy pachwinie. Do ubikacji chodze co 20-30 minut i czesto chce mi sie siku. Czekam na wyniki badan labolatoryjnych. Mam sie martwic? Co moge zrobic? Jechac na izbe?

Lek. Tomasz Budlewski

zawsze może Pani podjechać na izbę jeśli coś Panią niepokoi. lub skontaktować się z lekarzem prowadzącym ciążę lub udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.