Co oznacza podścielisko łącznotkankowe z licznymi hemosyderynofagami?

witam , czy może mi ktoś powiedzieć czy to jest ok wynik : Zhemolizowana krew i masy włóknika oraz podścielisko łącznotkankowe z licznymi hemosyderynofagami , fragmenty ziarniny zapalnej . Cech endometriozy w badanym materiale nie znaleziono . Proszę o interpretację wyniku . Dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest dalsza Diagnostyka. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.