Co oznacza podwyższenie markera 72-4?

Witam. Mam pytanie do onkologa lub gastrologa. Mam 25 lat. Na badaniu profilaktycznym piersi i jajników lekarz ginekolog zlecił mi kilka markerów Ca125, Ca19.9, He4 i Ca-72.4. miałam niewielką ilość płynu w zatoce Douglasa. Wszystkie markery wyszły w normie oprócz Ca 72.4 - 12 a norma do 6.9. Odesłano mnie do gastrologa który stwierdził że nie zna tego markera i kazał brać dalej leki na refluks który mam od roku. Później inny lekarz zlecił mi USG jamy brzusznej - prawidłowe, morfologia - lekko podwyższone neutrofile MPV i pdv . Crp-4, następnie wykonano mi gastroskopię która wykazała stan zapalny błony śluzowej żołądka. USG ginekologiczne po okresie nie wykazało już żadnego płynu i wszystko było w porządku. Skąd więc podwyższony ten marker 72-4 ? Martwi mnie to bo wszędzie pisze że jest specyficznym dla nowotworów . Dodam że rok temu miałam też kolonoskopie która wyszła prawidłowo. Czy to zapalenie śluzówki żołądka może wpływać na ten marker ? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam.

Radziłabym pozostawać pod opieką lekarza, który prowadzi diagnostykę. markery nie są 100% swoiste, ich wartości są podwyższone w wielu stanach chorobowych - nie tylko w ch. nowotworowych. Lekarz w oparciu o dane kliniczne i obraz pacjenta może stawiać rozpoznanie.