Co oznacza podwyższona amylaza w moczu?

Witam serdecznie chciałabym zapytać w sprawie podwyzszinej amylazy w moczu norma to 450 mój wynik 740 we krwi jsst dobra cel tez ob tez marker tez dobry asapat alat tez w usg trochę wątroba i żołądek powiększony biore ircolon nospe boli nie mam żadnych i eseliv forte czy to coś poważnego pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zapoznanie się ze wszystkimi wynikami, proszę zgłosić się do lekarza poz