Co oznacza podwyższona temperatura w pochwie i duża ilość białego śluzu?

Witam.Chciałabym wiedzieć co oznacza temperatura w pochwie w dniu spodziewanej miesiaczki 37.3,gdy przed okresem była 36.7.oraz dosc duza ilosc bialego nielepkiego ,mlecznego sluzu? test ciazowy wykonany w dniu spodziewanej miesiaczki (dziś)wyszedl negatywnie.jednak nieco zastanawiajace jest to ze piersi zaczely mnie bolec na 2 dni przed spodziewanym okresem gdy zawsze bolały duzo wczesniej sa bardzo rozpalone i bolesne.czy jest mozliwosc ze jestem w ciazy?proszę o odpowiedz pozdrawiam

Witam serdecznie. Na początku chciałabym zaznaczyć, że test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Prawdopodobnie objawy jakie Pani podaje wynikają z wahań hormonalnych. Nie można jednak wykluczyć ciąży w tym przypadku.