Co oznacza podwyższony poziom ATG w 7. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w ciąży (7t 6) dostałam od mojej dr skierowanie na badania krwii. Jestem zaniepokojona podwyższonym poziomem ATG i ATPO a kolejną wizytę mam dopiero za miesiąc... czy możecie zinterpretować te wyniki? Bo nie wiem czy powinnam zacząć panikować... (TSH) (L69) 1,614 μIU/ml (FT3) (O55) 3,58 pg/ml (FT4) (O69) 1,23 ng/dl (ATG) (O18) ↑ 221,8 U/ml (ATPO) (O09) ↑ 89,3 U/ml

Lek. Tomasz Budlewski

A czy jest stwierdzona jakaś choroba tarczycy? Sądzę że wskazana jest wizyta wcześniejsze ale przynajmniej kontakt telefoniczny z lekarzem zlecajacym powyższe badanie aby zdecydował o dalszym postępowaniu