Co oznacza podwyższony poziom limfocytów we krwi?

Witam! Dzisiaj odebrałam swoje badania krwii. Martwi mnie podwyższony poziom limfocytów(norma 20-45) ja mam 49, neutrofile obniżone(norma 2,50-7) ja mam 2,40 oraz OB mam 21 (norma 0-15). Reszta wyników w normie.Czy to, że morfologia była wykonywana w czasie miesiączki ma wpływ na powyższe wyniki?Dziękuję za odpowiedz,pozdrawiam Anna (l.32)

Dzień dobry,

Proszę z wynikami zgłosić się do lekarza, który dalej pokieruje diagnostyką. To, że morfologia wykonywana była w czasie miesiączki nie ma wpływu na tak wysoki poziom limfocytów. Konieczna jest dalsza, bardziej szczegółowa diagnostyka.

Z poważaniem,

Dr n. med. Marek Derkacz
ENDOKRYNOLOG
DIABETOLOG
specjalista chorób wewnętrznych