Co oznacza podwyższony wynik limfocytów?

Witam, mialam robione badania krwi i morfologia idealna, OB takze, CRP takze, natomiast w rozmazie limfocyty - wynik : 46 a norma jest od 20-45. Co to moze oznaczac?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli pozostałe parametry morfologii są prawidłowe a Pani nie ma żadnych niepokojących objawów, to podany wynik możemy uznać za prawidłowy. Nie ma zatem powodów do niepokoju. Proszę pamiętać, że niewielkie odchylenia od normy nie zawsze są wynikiem patologii.