Co oznacza pogorszenie słuchu po myringoplastyce?

witam pod koniec stycznia przeszłem operację myringoplastyka wszysko dobrze przebiegło . Badanie konrolne bardzo dobrze wyszło które miałem na początku marca . Po tem nie stety mi słuch się pogorszył nie wiem czemu . Jeśli biegam lub ćwiczę to słuch wraca a potem znów się pogarsza . Co się dzieje ?

Jeżeli biegasz i ćwiczysz w tak krótkim czasie po myringoplastyce to błąd. Pytaj operatorów, nie znam Twojego problemu z przed zabiegu i rodzaju myringoplastyki, których jest wiele.