Co oznacza pojawienie się skrzepu na początku ciąży?

Witam. Ostatnio robiłam 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły pozytywnie z moich wyliczeń byłby to jakoś 11 tydzień bo tylko raz zapomnieliśmy się z partnerem jednak do mojego lekarza nie poszłam jeszcze bo mam za 4 dni. 3 ostatnie dni bardzo bolał mnie brzuch i zaczęłam plamienia. Niestety mimo dużego bólu nie mogłam leżeć bo partner wróci dopiero dzisiaj do domu a ja musiałam zająć się naszym 5 miesięcznym synkiem. Wczoraj jak poszłam do łazienki w momencie kiedy ledwo wytrzymywalam ból to wyleciał że mnie dość sporo skrzep. I tu jest moje pytanie bo to on mnie martwi był wielkości zaciśniętej pięści jakby biały i brudny od krwi dodatkowo przyczepiona była do niego jakby 3 cm sznurek ciemno czerwony. Co to mogło być dziś wciąż się czuje źle a momentami powraca ostry ból podbrzusza

Lek. Michał Lenard

Z Pani opisu wynika, że mógł to być stary tampon, którego sobie Pani wcześniej nie wyjęła. Proszę udać się do ginekologa. Pozdrawiam!