Co oznacza poparzenie pokrzywą lub ugryzienie komara ustawione blisko siebie?

Witam. Jakiś dłuższy czas temu(około miesiąca), pojawiła się na moim pośladku zmiana skórna. Nie jest ona swędząca, nie sprawia żadnego dyskomfortu, ani aktualnie nie zwiększa swojego obszaru 'działania'. Przypomina jakby poparzenie pokrzywą lub ugryzienia komara ustawione blisko siebie, wszystko ma kolor intensywnie różowy. Czy możliwe jest rozpoznanie co to jest?

Lek. Michał Lenard

Niestety, bez osobistego zbadania nie będzie możliwe postawienie diagnozy. W przypadku pojawienia się innych niepokojących objawów sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam!