Co oznacza potliwość i przyspieszone bicie serca?

witam dwa lata temu przydazylo mi sie cos takiego ze zaczołem sie pocic dlonie i stopy bylo mi zimno i serce bilo szybciej i bylo mi slabo zrobiono mi ekg zmiezyli cisnienie ekg wporzadku cisnienie tez 130/80 wszystko ustalo po jakims czasie wrucilo znowu to samo zawroty glowy pocenie sie szybsze bicie serca goraca w klatke piersiowa zle samopoczucie chodze do lekaza ale niby nic mi nie jest nie wiem co mam robic i co mi dolega

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto wykonać podstawowe badania z krwi oraz konsultacje kardiologiczna z Ew założeniem holtera ekg

Witam!
Proszę zgłosić się do psychiatry lub psychologa. To co Pan opisał może mieć podłoże nerwicowe i wówczas leczenie jest całkiem inne: psychoterapia, możliwe wsparcie lekami p/lękowymi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.