Kobieta , 59 lat Pocenie sie przy kazdej pracy. Zimny pot. Od 3 lat. Zanik tkanki podskornej. B.wiotka i galaretowata skora. Oslabienie. Drzenie miesni. Mrowinie stop. Zanik smaku. Szum w uszach. Na przemian zimno i goraco. Blada skora. Reakcje na uderzenia, materialy, slonce, ukaszenia. Mam za soba wszelkie mozliwe badania. Autoimmunolog, tarczyca, reumatolog. kardiolog. urolog. ginekolog. epidemiolog. naczyniowe. dermatolog. neurolog. gastroenter. chce tylko wiedziec na co choruje. Tzn. chce znac diagnoze.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Dzwonienie (szum) w uszach – Sum w uszach posiada swoją łacińska nazwę: tinnitus auris. Dzwonienie lub też szum w uszach to męcząca dolegliwość, dotykająca nawet 1 na 5 osób. Osoba na nią cierpiąca słyszy szumy w uszach i głowie, podczas gdy w otoczeniu brak jest takich bodźców akustycznych.