Co oznacza powiększenie piersi u 21-latki?

Witam. Mam 21 lat. Od jakiegos czasu mialam lekko powiekszona lewa piers, ktora bolala od czasu do czasu (prawdopodobnie po wiekszych nerwowych sytuacjach). Od kilka dni czuje bol w tej piersi, lezac na plecach czuje nacisk, tak samo na ktoryms z bokow. Czuje ucisk a nawet rwanie po boku badz z przodu piersi. Mam wrazenie ze przy glebszym oddechu tez uciska mi ona na serce. Wczoraj wieczorem zauwazylam, ze piers jeszcze znacznie sie powiekszyla. Nie wiem co o tym myslec. Myslalam ze to moze byc nerwobol, ale teraz juz sama nie wiem. Prosze o pomoc. Nie wiem czy to moze byc tez kwestia kregoslupa czy serca, a moze nowotwor? Jakie badania zrobic? Dodam ze mialam objawy nerwicy lekowej jakis rok temu.

Witam,
proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu i do ginekologa, wskazana jest szczegółowa diagnostyka.
Pozdrawiam serdecznie