Co oznacza powiększenie powieki po gradówce?

Witam, mam 24 lata, jako 18 latka mialam zabieg chirurgiczny wyczyszczenia powieki oka z gradówki ktora wczesniej leczylam przez dosc dlugi czas farmakologicznie. Moj problem jest nastepujacy - od czasu gradowki moja powieka na tym oku jest powiekszona, bardziej opada na oko, nie widac moze tego od razu ale ludzie czesto pytaja mnie czy ucieka mi oko lub jestem jakas zmeczona, a to wzystko przez rozciagnieta jedna powieke ktora nadaje mojej twarzy nieatrkcyjnego wyrazu, mowiac krotko mam osunieta powieke po gradowce. moje pytanie - co moge z tym zrobic? jak to podciagnac do gory, czy sa na to cwiczenia/opracje/zastrzyki? cokolwiek. prosze o pomoc. dziekuje

Witam.opadające powieki operują chirurdzy plastyczni.jest ich niewielu niestety. Czy Pani 6 lat opada powieka? A jak wygląda druga? Czy Pani zezuje? /ucieka oko? Należy wykluczyć myastenia gravis. Pozdrawiam serdecznie