Co oznacza powiększone serce u płodu w 32 tygodniu ciąży?
Witam, jestem w 32 tygodniu ciąży i jestem po usg. Nasza mała waży ok 1700 i lekarz powiedział ,że ma stosunkowo powiększone serduszko ale nie widzi żadnych wad. Co to może oznaczać?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Jeśli lekarz nie stwierdził nieprawidłowości to nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.