Co oznacza poziom monocytów przy niedoczynności tarczycy?

Witam mam 25 lat, choruje na niedoczynnosc tarczycy. Niepokoi mnie wynik morfologii oraz prolaktyny, dodam ze nie jestem w ciazy. Krwinki biale -ilosciowo: MONOCYTY (0.68 K/uL ) -norma 0,24-0.36 SREDNIE STEZENIE Hgb (35,9g/dl)- norma 32,2-35,5 PROLAKTYNA(50,8 ng/ml)- norma 4,8-23,3.

Lek. Tomasz Budlewski

Na pewno konieczna dalsza diagnostyka hiperprolaktynemi a co morfologii nalezy zapoznać się z całym wynikiem aby moc coś więcej powiedzieć