Co oznacza poziom TSH w ciąży?

Witam, Jestem na usunięciu tarczycy i na początku ciąży. Zażywam euthyrox 88/100. Zrobiłam badania i TSH w normie - 0,781 (norma w I trymestrze 0,01-2,32), FT3 poniżej normy - 2,29 (norma w I trymestrze 2,41-4,3), FT4 w normie - 1,1 (norma 0,9-1,62). Wizytę u endokrynologa mam dopiero za miesiąc. Czy mam się czym martwić jeśli chodzi o FT3?

Lek. Michał Lenard

Nie jest to znaczący problem, ale sugeruję wspomnieć o nim swojemu ginekologowi w czasie najbliższej wizyty. Pozdrawiam!