Co oznacza pozytywny test po poronieniu?

witam 23 listopada dostałam okres po poronieniu ktore było 30 października. okres trwał aż do 9 grudnia czyli jakieś 17 dni. od 23 grudnia wychodzi mi test pozytywny natomiast kreska na teście jest bardzo blada i utrzymuje się tak już tydzień czasu. prosilabym o odpowiedź nie chce narazie panikowac.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg koniecznie udać się do lekarza ginekologa