Co oznacza problem z masowym wypadaniem włosów?

Witam, mieszkam od dwóch lat w UK,od 13 lat borykam się z problemem masowego wypadania włosów,które zaczęły wypadac po pierwszej ciąży. Nieregularne miesiączki mam odkąd pamiętam miesiaczkowac wieku 11 lat i tak pojawiają się ok co 2 miesiące.W pl zdiagnozowano u mniej torbiel na jajnikach. Od kiedy jestem w UK zaczęły dochodzić różne inne dolegliwości typu sucha swedzaca skóra,włosy lecą jeszcze bardziej,ciągle zmęczenie gdzie problem stanowi mi wejście nawet na pierwsze piętro bo zaraz musze

Lek. Tomasz Budlewski

Proponują przede wszystkim oznaczyć poziom TSH. Sądzę że konieczne są do wykonania badania labolatoryjne w zakresie hormonów oraz wskazana jest konsultacja lekarza kardiologa oraz endokrynologa