Co oznacza przerost małżowin i skrzywiona przegroda?

Witam.mam 45lat.nigdy nie chorowalam na zapalenie zatok.miesiąc temu po raz pierwszy bolała mnie glowa za oczami i miałam zatkany nos.tak jest do dziś pomimo antybiotykoterapi i sterydu do nosa.z nosa nie ma żadnej wydzieliny.po wykonaniu tk okazało się że ujścia zatokowe niedroźne,sitowie obliterowane zmianami zapełni wysiekowymi,zgryzienia śluzówki w klubowych zatokach szczekowych masywne plaszczowate nawarstwienia i płyn,przerost malzowin i skrzywienia przegroda.brzmi tragicznie.

Nie bierz leków po próznicy bo każdy lek szkodzi, i nie bajeruj że to od miesiąca, masz do operacji skrzywioną przegrodę nosową od lat i przerost małżowin niosowych, chrapiesz w nocy, masz bezdechy,śpiesz się bo niedługo czeka Cię także operacja zatok.