Co oznacza przezroczysty, ciągnący się śluz po stosunku?

Co oznacza przeźroczysty ciągnący się śluz po stosunku? Przed i po śluz był "niepłodny". Dodam, że nie jestem podczas okresu płodnego, który jest za grubo ponad tydzień. Czy to normalne? Czytałam, że jest to spowodowane podwyższeniem poziomu estrogenów. Czy podczas seksu takie zjawisko następuje? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

W czasie stosunku rośnie poziom estrogenów dlatego może być to przyczyną.

Pozdrawiam.