Co oznacza przysadka umiarkowanie powiększona, przylegająca do nerwów wzrokowych?

Dzień dobry, bardzo proszę o poradę. Miałam robiony rezonans głowy w celu sprawdzenia bólu głowy oraz nierówności źrenic. Z badania wyszło: przysadka umiarkowanie powiększona, przylegajaca do nerwów wzrokowych w części centralnej widoczna jest przestrzeń płynowa o charakterze torbieli. Wskazane badanie celowane na przysadke. Reszta badania prawidłowa. Pani Doktor napisała mi w opisie Anizokoria P>L, powiększenie przypadki przylega do n II. Bardzo proszę o informację ponieważ jestem młodą osoba i boję się co z tego może wyjść. Dalsze badania na które skierowała mnie Pani Doktor to kolejny rezonans przypadki mózgowej oraz wizyta u okulisty. Pozdrawiam

witam. Zrobić rezonans. Wyjdzie torbiel tylko dokładniej. U okulisty zrobić wizus dno oka i pole widzenia pełne neurologiczne. Z pola widzenia wnioskuje się o stopniu ucisku torbieli na nerw wzrokowy. Jezeli będzie duży to do neurochirurga na konsultację. Pozdrawiam serdecznie