Co oznacza przyścienne zgrubienie śluzówkowe w obu zatokach szczękowych?

Badanie TK zatok przynosowych Przyścienne zgrubienie sluzowkowe w obu zatokach szczękowych grubości do 3 mm Drobne zgrubienia sluzowkowe w pojedynczych komorkach sitowia Malzowina Nosowa środkowa prawa odcinkowo upowietrzona Kompleksy ujściowo przewodowe o zmniejszonej droznosci na wysokości lejkow Mogę prości o opisanie tego wyniku?

OPIS TK jak wyżej; do interpretacji klinicznej!
Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, wywiad, badanie, inne wyniki.
Zmiany wz atokach pewnie pozostałości po przebytm zapaleniu >> Laaryngolog
Jaki stan ogólny, tryb życia, praca, stresy ??
Pozdrawiam i zapraszam