Co oznacza przyspieszone bicie serca po antybiotykoterapii?

W grudniu byłem chory. 3 antybiotyki zakończone na Moloxin po którym miałem przyspieszone bicie serca. EKG ok, krew też. Czuje pulsowanie w różnych miejscach na ciele. Najczęściej w nocy gdy chce iść spać i obojętnie na którym boku się położe to czuje pulsowanie w uchu i w okolicy serca. Budzę się w nocy, mam złej jakości sen. Codziennie jakieś sny, budzenie się po 2,3 razy w nocy. Chodzę niewyspany, bol głowy, osłabiony gdy wstaje z łóżka, szum w uszach.Mam tak od początku roku. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć