Jak interpretować wynik badania RM odcinka krzyżowo-lędźwiowego u 30-latka?

Witam.Mam 30lat od roku dokucza mi silny ból kręgosłupa.Odebrałem RM krzyżowo-ledz. proszę o porade. W przyleganiu do płytek granicznych trzonów z większym nasileniem w przednich częściach trzonów kręgów widoczne są obszary obrzękowe oraz tłuszczowe.Na Th11 i Th12 obrzek szpiku przy st. kręgowożebrowych.Obrzęk lub zapalenie tkanek miękkich przy lewym stawie międzywyrostkowym L5/S1.Niepogrubiały stożek końcowy rdzenia kręgowego widoczny na Th12/L1.Rozlane zaburzenia sygnału przy stawach krzyżowo biodrowych z zatarciem ich szpar w części dolnej(zmiany objęte tylko w przekr czołowych T2)

DO OMÓWIENIA Z LEKARZEM KIERUJĄCYM NA BADANIE,
Jaki stan ogólny, tryb życia, inne schorzenia? Nadwaga?
Jaki nastrój, praca, sen ?
RTG I do interpretacji klinicznej,
Do pełnej konsultacji z wynikami i historią leczenia
Pozdrawiam